субота, 20 грудня 2014 р.

Допомога

В контексті благодійної та волонтерської діяльності українсько-турецький центр Дружби і Cпівробітництва Сяйво” разом із управлінням у справах сім'ї та молоді, а також управлінням соціального захисту Київської міської державної адміністрації у рамках гуманітарної програми Допоможи 1000 і одній сім'ї в Оболонському районі міста Києва надали гуманітарну допомогу малозабезпеченим сім’ям біженців із зони АТО, Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України.
 
Голова опікунської ради українсько-турецького центру Дружби і Cпівробітництва “Сяйво” Сергій Телешун наголосив на тому, що повага до людської гідності у всіх її проявах повинна стати наріжним каменем існування сучасного українського суспільства. Сьогодні не може бути, щасливого майбутнього держави у випадку коли воно будується на дитячих сльозах і людському горі.
Даний тематичний посил у своїй промові підтримав і директор центру українсько-турецького центру Дружби і Cпівробітництва “Сяйво” пан Гьокхан Демір, а також працівники і засновники міжнародної школи Меридіан.