вівторок, 27 лютого 2018 р.

Об’єднати Україну та людей в Україні може лише співчуття, повага до людини та конкретні справи, що мають соціально значимий результат


Професор С.О.Телешун


Київська міська державна адміністрація разом з громадськими та волонтерськими організаціями організувала захід присвячений соціальній допомозі киянам які потребують всебічної підтримки. Ця традиція була започаткована у 2014 році волонтерськими організаціями з метою підтримки соціально потерпілих українців та їх сімей.

До участі у програмі долучилися, зокрема, Міжнародна школа «Меридіан» та Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», відомі вітчизняні науковці та громадські діячі тощо. У межах першого етапу доброчинної акції «Допомога 1001 родині» 100 сімей отримали харчові пайки. Родини, яким було надано провіант, висловили подяку центру «Сяйво» і школі «Меридіан».

У попередні роки ця кампанія проводилася переважно для біженців і переселенців, змушених переїхати до Києва через воєнні дії на сході України та окупації Криму. Тоді сотням біженців і нужденних було вручено харчові набори. Наш центр, що виступив активним учасником цієї акції, був удостоєний нагороди від Київської міської державної адміністрації.