вівторок, 29 листопада 2016 р.

Науково-освітня виставка «Публічне управління XXI»

Директор Інституту державної служби та місцевого самоврядування С.О.Телешун взяв участь у третій щорічній науково-освітній виставці «Публічне управління XXI», приуроченої до Всесвітнього дня науки, яка відбулася в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі ‒ Інститут).

Метою Виставки є презентація досягнень, сучасних розробок та можливостей галузі «Державне управління», налагодження конструктивної взаємодії з надавачами суспільних послуг, бізнес-середовищем, сприяння формуванню й реалізації інноваційних наукових і освітніх проектів, поглиблення міжнародної інтеграції та співробітництва у сфері публічного управління.

У виставці також взяв участь Голова Національного агентства України з питань державної служби  К.О. Ващенко та заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення С.О. Горбунова-Рубан. До участі у заходах виставки були запрошені навчальні заклади, органи державної виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, громадські організації, з якими Інститут плідно співпрацює у різних напрямках реалізації публічної політики. На виставці представлені наукові та освітні здобутки вищих навчальних закладів, здійснена презентація громадських та волонтерських організацій.

С.О. Телешун виступив на відкритті Виставки з привітанням до учасників від президента Національної академії державного управління при Президентові України В.С. Куйбіди, колективу Національної академії та співробітників Інституту державної служби та місцевого самоврядування.

У пленарному засіданні директор Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії, д.політ.н., проф., заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри політичної аналітики і прогнозування Національної академії Телешун С.О. виступив із доповіддю «Ефективність публічного управління в умовах кризи: світовий досвід та українські реалії».

На заключному засіданні учасникам Виставки було вручено дипломи переможцям конкурсу наукових, навчальних та навчально-методичних праць.