вівторок, 22 вересня 2015 р.

Посадовці Секретаріату Кабінету Міністрів України прослухали авторську лекцію директора Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії

17 вересня 2015 року директор Інституту державної служби та місцевого самоврядування Національної академії державного управління при Президентові України Сергій Телешун у Секретаріаті Кабінету Міністрів України прочитав лекцію «Керованість політичних і соціально-економічних процесів в України: сучасний вимір».
Слухачами лекції, у рамках підвищення кваліфікації державних службовців, стали керівники структурних підрозділів Секретаріату Кабінету Міністрів України: керівники та заступники департаментів, патронатних служб, відділів, завідувачі секторами.

Необхідно зазначити, що «виїзні» лекції систематично проводяться науковцями Національної академії в органах державної влади, провідних навчальних закладах і наукових центрах України для зміцнення зв’язку практики державного управління з сучасними науковими розробками. Таке навчання повністю відповідає європейському принципу «навчання впродовж службової кар’єри» та є важливим пріоритетом науково-освітньої діяльності у Національній академії.

Проведення для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування авторських курсів авторитетними вченими й експертами Національної академії надає управлінцям можливість набути необхідних сучасних теоретичних знань та вдосконалити практичні навички для ефективного виконання своїх професійних обов’язків.

http://www.academy.gov.ua/?lang=ukr&tip=osn&page=2&tipn=News&newsid=335&PageNumber=1

Немає коментарів:

Дописати коментар