середа, 13 квітня 2016 р.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У НАЦІОНАЛЬНІЙ АКАДЕМІЇ

 
9 квітня 2016 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбувся День відкритих дверей. У стінах Національної академії зібралося близько 200 потенційних слухачів, які виявили бажання ознайомитись із навчальним закладом. Гості Національної академії мали нагоду ознайомитись із особливостями організації навчального процесу у навчальному закладі, умовами навчання, поспілкувались із президентом Національної академії Юрієм Ковбасюком, віце-президентом Мариною Білинською, директором Інституту вищих керівних кадрів Андрієм Семенченком, директором Інституту "Вища школа державного управління" Сергієм Романюком, директором Інституту державної служби та місцевого самоврядування Сергієм Телешуном, відповідальним секретарем приймальної комісії Віктором Козаковим, завідувачами кафедр і науково-педагогічними працівниками, слухачами та випускниками академії.
 
У вступному слові до гостей Юрій Ковбасюк розповів про місію, структуру, інтеграцію Національної академії у міжнародний освітній простір, можливості отримання подвійних дипломів, а також стажування в органах державної влади й інституціях країн Європейського Союзу. Особливу увагу присутніх Юрій Васильович зосередив на питаннях адаптації магістерської програми «Публічне управління та адміністрування» до вимог нового законодавства у сфері державної служби. За словами президента академії, фахова підготовка магістрів за новою спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" спрямована на підготовку управлінця, здатного забезпечити європейський рівень адміністративних послуг.
Про діяльність, напрями, особливості навчання в навчально-наукових інститутах гостям презентували директори інститутів Національної академії: Сергій Телешун, Сергій Романюк, Андрій Семенченко, які розповіли про особливості навчання за новою спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»
Детально ознайомитись із спеціальностями галузі «Управління та адміністрування», а також поспілкуватися із завідувачами кафедр, науковими і науково-педагогічними працівниками, слухачами, аспірантами та докторантами академії майбутні абітурієнти мали можливість також під час виставок-презентацій кафедр Національної академії.
Кожен, хто виявив бажання, мав можливість випробувати свої сили та пройти пробне комп’ютерне тестування із державно-управлінських, політико-правових, соціально-економічних, історико-культурних питань та іноземної мови.

Немає коментарів:

Дописати коментар