середа, 5 листопада 2014 р.

Здобуті знання закріплюємо в наукових дискусіях


Володимир Заєць, старший науковий
співробітник відділення забезпечення
навчального процесу ННІПП НАВС 
 
У відповідності з Планом проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій і семінарів молодих учених й студентів на 2014 рік Міністерства освіти та науки України, планом науково-дослідних і дослідно-конструкторських роботі НАВС на 2014 рік, з нагоди Дня юриста та з метою активізації співпраці академії з вищими навчальними закладами України 30 жовтня в навчально-науковому інституті права та психології відбулася VI Всеукраїнська науково-теоретична конференція «Реформи законодавства України в умовах євроінтеграції».

Своє бачення обговорюваної теми в надісланих до оргкомітету тезах висловили двісті сімдесят чотири молодих науковці та студенти майже з усіх вищих навчальних закладів країни, у тому числі майже дві сотні студентів та курсантів академії.

У пленарному засіданні взяли участь та виступили з цікавими доповідями відомі вчені та практики: Сергій Чернявський – проректор академії; Сергій Телешун – директор інституту державного управління та місцевого самоврядування Національної академії при Президентові України; Василь Топчій – професор кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Національного університету державної податкової служби України; Владислав Федоренко – завідувач кафедри державної служби та кадрової політики Національної академії державного управління при Президентові України; Віктор Залізнюк – заступник керівника секретаріату Комітету з питань правової політики Верховної Ради України; Сергій Олексієнко – президент Українського фонду науково-економічного та юридичного співробітництва; Сергій Кваша – т.в.о. директора ННІПП; Демір Гьокхан – директор українсько-турецького культурного центру «Сяйво та інші.

Усі доповідачі окреслили своє бачення шляхів і напрямків реформування законодавства України в умовах сьогодення, а на засіданнях восьми секцій продовжились дискусії з піднятих питань.

Учасники секційних засідань висловили задоволення високою організацією та проведенням дискусій керівників секцій: Ігоря Сергеєва, Вікторії  Галай, Наталії Мозоль, Людмили Шарай, Сергія Киренка, Віктора Семенова,  Марії  Пожидаєвої, Володимира Бірюкова, Віталія Залізняка, Оксани Котирло, Олени Хохліної та Валентини Бажанюк.

Керівники наукових секцій визначили найбільш активних учасників конференції, яким проректор академії Сергій Чернявський вручив «Подячні дипломи».

Окрім того, варто наголосити, що з початку 2014-2015 навчального року кафедрами інституту підготовлено та проведено п’ять  круглих столів на найбільш актуальні теми права та психології, в яких брали участь не лише вихованці інституту, а й школярі випускних класів.

Можна з впевненістю стверджувати, що в ННІПП студентам створені усі умови не тільки для успішного навчання, а й для розкриття та розвитку їх творчого потенціалу

1 коментар: